Rímskokatolícka Cirkev, farnosť sv. Bartolomeja v Ružindole

Po. 29.

Sv. Katarína Sienská, panna a učiteľka Cirkvi

17.30 RU

Poďakovanie za šťastný pôrod a prosba o ďalšiu Božiu pomoc

Ut 30.

Pius V., pápež

17.30 BK

† Janka, rodičia, brat a švagor

St 1.

Ne 5.

6. VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

7.30 RU

Za ružencové bratstvo + výmena ružencových ceduliek

9.00 BK

Za ružencové bratstvo

10.30 RU

Za farníkov

RU – Farský kostol sv. Bartolomeja v Ružindole  BK – Filiálny kostol Krista Kráľa v Bielom Kostole.

• Pán Boh zaplať kňazom zo Spoločnosti Božieho Slova za službu a ochotu s ktorou sa
    8 dní venovali deťom, mládeži, manželom, chorým a všetkým, ktorí mali záujem.
  • Nastávajúci týždeň je prvopiatkový. Sv. spoveď v Ružindole - v pondelok a štvrtok od 16.45, v Bielom Kostole - utorok od 16.45 a piatok od 16.15 h., stredu od 7.30 h.
  • Birmovanci, ktorí sa nevyspovedali minulý týždeň, prídu na sv. spoveď v Ružindole v pondelok a v B. Kostole v utorok.
  • Chorých a starších v domácnostiach navštívili misionári, preto ich navštívim až v júni.
  • Fatimská pobožnosť bude v Ružindole v sobotu o 6.45 a v Bielom Kostole 8.00 h.
  • Pre deti máme pripravenú aktivitu na máj, ktorý je mesiac zasvätený Panne Márii – Májové kvetinky, ktoré si deti spolu s nálepkou vezmú po sv. omši.
  • Počas mesiaca máj sa budeme 5 minút pred začiatkom sv. omše spoločne modliť litánie k Panne Márii.
  • V sobotu si vyslúžia sviatostné manželstvo v Ružindole o 15.00 h. Lukáš Lach z Popradu a Nikola Ácsová zo Senca
  • Klub dôchodcov z Bieleho Kostola plánuje púť na Staré Hory vo štvrtok 23. mája so zastávkou v Banskej Bystrici. Prihlásiť sa treba v sakristii. Poplatok - nečlenovia KD 18€